عکس بازی های جدید

the last of us
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٥ امرداد ،۱۳٩٢
 

امروز براون چند عکس از بازی the last of us  گذاشتم

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه مطلب مراجعه کنید


 
 
arma 3
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ٧:٥٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٤ امرداد ،۱۳٩٢
 

اینم چند عکس از بازی arma 3

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه مطلب مراجعه کنید


 
 
gta 5
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٤ امرداد ،۱۳٩٢
 

اینم چند عکس از بازی gta 5

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه مطلب مراجعه کنید


 
 
saints row 4
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ امرداد ،۱۳٩٢
 

بعد از ورشکستگی THQ و واگذار شدن عنوان های مختلف این شرکت به شرکت های دیگر saints row به deep silver واگذار شد و این عنوان اولین بازی است که تحت نظر deepsilver ساخته میشود . داستان بازی با در اختیار گرفتن کنترل رهبر گروه third street saints شروع می شود . دیری نمی گذارد که زمین توسط بیگانه ها مورد حمله قرار بگیرد و اعضای این گروه گروگان گرفته می شوند و به دنیایی مجازی منتقل می شوند .آن ها باید با کشتن zinempire راه خود را به دنیای واقعی  پیدا کنند .  این بازی در شهریور 92 بر روی پلتفرم های pc , xbox360 , ps3 عرضه خواهد شد.

اینم چند تا عکس

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه مطلب مراجعه کنید


 
 
battlefield 4
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۱ امرداد ،۱۳٩٢
 

رونمایی از battlefield 4 و نمایش دست و دلبازانه ی تریلری 17 دقیقه ای گیم پلی بازی که کمی تا قسمتی به الکترونیک ارتزی ها و مرامشان نمی خورد خیلی ها را امید وار کرده است . تریلر به نمایش در آمده بیش تر بر روی پخش داستانی بازی تمرکز کرده و فعلا خبری از ارائه اطلاعات از بخش چند نفره نیست . این طور که پیداست بازی یک بخش تک نفره پر وپیمان خواهد داشت که داستان و شخصیت پردازی حرف اول را در آن میزند . ظاهرا قرار است بازی در جمهوری آذربایجان و چین جریان داشته باشد.

اینم چند عکس از این بازی لبخند

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید


 
 
watch dogs
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩٢
 

وقایع watch dogs در دنیایی به وقوع می پیوندد که چندان هم دور از انتظار نیست و دنیای ما نیز کم و بیش به ان سمت در حال حرکت است . جهانی که تمام اطلاعات شهروندان بر روی یک ابر کامپیوتر و در یک سرور مرکزی ذخیره شده است . این ابر کامپیوتر ctos نام دارد که علاوه بر اطلاعات شهروندان کنترل تمام وسایل الکتریکی را بر عهده دارد پس مشخص است که اگر کسی این رایانه را هک کند تقریبا کنترل دنیا را در دست می گیرد . قهرمان داستان یعنی aiden pearce این کار را کرده است و کنترل همه چیز را در دست دارد . بازی open world است و می توانیم ازادانه در شهر پرسه بزنیم . این بازی در اذر ماه 92 بر روی پلتفرم های pc , x360 , x1 , ps3 , ps4 , wiiu عرضه خواهد شد .

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید


 
 
splinter cell blacklist
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩٢
 

و اینم عکسای جالبی از splinter cell blacklist

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید


 
 
mirrors edge 2
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۳:٤٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩٢
 

اطلاعات چندانی از این بازی خوب منتشر نشده است ولی به نظر می رسد بازی یک پیش دنباله برای نسخه قبلی باشد زیرا در طول نمایش تریلر بازی شاهد انجام خالکوبی های شخصیت قبلی بر شخصیت جدید بودیم از انجا که این خالکوبی ها قبلا بر روی " فیت " هک شده بود شایعه شده که شخصیت mirrors edge 2 خواهر " فیت " است که در مرحله اخر mirrors edge 1 او را نجات میدادیم. در نسخه قبلی بیشتر در حال فرار بودیم ولی در این نسخه بیشتر مبارزه میکنیم نه فرار . این بازی تاریخ انتشار مشخصی ندارد ولی پلتفرم های ان pc , xbox1 , ps4 هستند.

اینم عکساش

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید


 
 
assassins creed black flag
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۱:۳۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩٢
 

بازی assassins creed black flag به دنیای دزدان دریایی میپردازد و ماجرای " ادوارد کنوی " که پدر بزرگ ستاره نسخه قبلی یعنی " کانر کنوی " را روایت می کند . ادوارد بسیار بیشتر از نوه خود اب های اقیانوس ارام را به همراه کشتی بزرگش زیر پا نهاده است . در اساسین 4 نسبت به نسخه قبل بازی تمرکز بیشتری بر روی کشتیرانی و حمله به ناوگان دشمن صورت پذیرفته است. این بازی توسط " یوبی سافت " که سازنده قسمت های قبل بوده است ساخته شده و در اذر ماه 92 بر روی پلتفرم های pc , xbox360 , xbox1 , ps3 , ps4 وارد بازار خواهد شد .

اینم چند عکس از بازی assassins creed black flag

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید


 
 
call of duty ghost
نویسنده : فردین کردعلیوند - ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳٩٢
 

cod نامی است که برای همه اشناست و کمتر کسی است که نسخه های ان را بازی نکرده باشد . این بار هم infinity ward در حال ساخت دهمین نسخه از این بازیست . این بازی گرافیک بسیار بهتری نسبت نسخه های قبل دارد . ماجرا از این قرار است که ما در نقش دو برادر در یک گروه چند نفره هستیم که برای بقا می جنگیم . اعضای این گروه بازماندگانی هستند که برای زنده ماندن تلاش می کنند . زنده ماندن در برابر اتفاقاتی که در امریکای شمالی در حال وقوع هستند و زندگی در این ناحیه را سخت کرده است . این بازی در اذر ماه 92 بر روی پلتفرم های pc , xbox1 , xbox360 , ps3 , ps4 عرضه خواهد شد .

برای دیدن عکس های بیش تر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید